We are
highly
sensitive

O mnie

section-2aa1619
psycholog Klaudia Brańka Kraków terapia online

Psycholog

Klaudia Brańka

Jestem psychologiem z wykształcenia i pasji. Do umysłu i ciała podchodzę z ciekawością, otwartością i akceptacją. Intencją mojej praktyki zawodowej nie jest kontrola umysłu, ale jasne postrzeganie zdrowych i niezdrowych wzorców.

Jestem absolwentką Psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Mam doświadczenie w pracy z młodymi dorosłymi w terapii indywidualnej. Obecnie realizuję się na oddziale psychiatrii ogólnej w szpitalu klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Specjalizuję się w pomocy osobom w depresji, nerwicach, kryzysach psychicznych, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach nastroju oraz wychodzeniu z traumatycznych doświadczeń. Stale biorę udział w warsztatach i szkoleniach. Na bieżąco poddaje się superwizji.

Interesuje się rozwojem osobistym, technikami uważności i relaksacji. Swoim pacjentom pomagam w dostrzeżeniu i przeanalizowaniu problemu tak, by kolejne kroki kierowali ku rozwiązaniu. Moje konsultacje oparte są na wsparciu i zrozumieniu. Szczególny nacisk kładę na budowanie silnej i bezpiecznej relacji z pacjentem. Dbam o to, by moi pacjenci rozpoznawali i komunikowali swoje granice.

Nasza sesja będzie trwała 50 minut. W tym czasie powoli będziemy poznawać problem i dochodzić do jego rozwiązania.

Psycholog Kraków, Terapia online

Jestem psychologiem. Podchodzę do umysłu i ciała z ciekawością, otwartością i akceptacją.

Kontakt

  • +48 513 038 226

  • klaudiabranka@outlook.com

  • ul. Starowiślna 83/6
    31-052 Kraków