Jestem

O mnie

Moja droga

Jestem psychologiem z wykształcenia i pasji. Intencją mojej praktyki zawodowej jest jasne postrzeganie zdrowych i niezdrowych wzorców, skyptów i przekonań. Do umysłu i ciała podchodzę z ciekawością i akceptacją. Zajmuję się motywacją, relaksacją i usprawnianiem skuteczności działania.

Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego na Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży, Stacjonarnym i Psychogeriatrycznym. Specjalizuję się w pomocy osobom w depresji, nerwicach, kryzysach psychicznych, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach nastroju oraz wychodzeniu z traumatycznych doświadczeń. Poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych warsztatach, szkoleniach. Poddaje swoją pracę regularnej superwizji.

Mam nadzieję na stworzenie takiej przestrzeni, w której poczujesz się bezpiecznie. Wierzę, że w dialogu z drugim człowiekiem, możemy poznać i wyrazić siebie. Traktuje ciało, emocje i umysł jako jedną całość, co pozwala leczyć się i rozwijać na głębszym poziomie. Dbam, aby moi pacjenci rozpoznawali i komunikowali swoje granice. Pracując z nieświadomością, eksplorujemy i przekształcamy głęboką świadomość siebie, a nie tylko zmieniamy wzorce myślenia lub zachowania. Swoim pacjentom pomagam w dostrzeżeniu i przeanalizowaniu problemu tak, by kolejne kroki kierowali ku rozwiązaniu. 

psycholog-branka-pl-02009

We are

Doswiadczenie

Certyfikaty i Szkolenia

Na bieżąco zdobywam wiedzę oraz umiejętności praktyczne niezbędne do pracy jako profesjonalny terapeuta. Uczestniczę w zajęciach z doświadczonymi wykładowcami i terapeutami, którzy pomagają mi rozwijać umiejętności.

Wykształcenie psychologiczne jest podstawą mojej pracy zawodowej. Wiedza psychologiczna, samodoskonalenie (książki, kursy, szkolenia, warsztaty, treningi interpersonalne, etc.) oraz terapia własna to dodatkowe i niezbędne narzędzia pracy.

Go to top